Filters

  Newsletter

Zapisz się teraz do newslettera i zyskaj:
- Dostęp do aktualnych promocji
- Specjalne kody rabatowe
- Informacje o najnowszych trendach

Płyny do Szyb

Ilość produktów: 33

Oferujemy ogromny wybór różnego rodzaju środków czystości. W żadnym domu nie może zabraknąć tak podstawowej rzeczy jak płynu do mycia szyb. W tej kategorii znajdują się płyny do mycia okien zarówno do użytku domowego, jak i na potrzeby przedsiębiorstw, gdzie potrzebne są bardzo wydajne środki do mycia okien o dużych powierzchniach.

W naszym sklepie znajduje się niemal każdy płyn do mycia szyb dostępny na rynku. Szczególnie polecamy te najwyższej jakości, które oprócz właściwości czyszczących, chronią okna przed późniejszymi zabrudzeniami i nadają szkłu niesamowitego połysku. Z kolei na potrzeby dużych przedsiębiorstw czy sklepów z dużymi powierzchniowo witrynami, doskonale sprawdzi się bardzo wydajny spray do szyb.

Wśród naszych produktów na szczególne wyróżnienie zasługuje Clin płyn do szyb oraz Ajax. Płyn do szyb to produkt na którym zdecydowanie nie warto oszczędzać, ponieważ nikt chyba nie chciałby, aby po starannym myciu i tak pozostawały smugi. Dlatego warto postawić na jakość. Ponadto oferujemy konkurencyjne ceny i szybką przesyłkę prosto pod wskazany adres. Zapraszamy również do zapoznania się z całością naszej oferty.

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
Akceptujemy płatności Internetowe obsługiwane przez PayU