Filters

  Newsletter

Zapisz się teraz do newslettera i zyskaj:
- Dostęp do aktualnych promocji
- Specjalne kody rabatowe
- Informacje o najnowszych trendach

Chusteczki

Ilość produktów: 35

Dzięki dostępnym u nas chusteczkom różnego rodzaju zawsze będzie się można czuć pewnie i komfortowo. Nasza oferta obejmuje bowiem nie tylko chusteczki higieniczne do nosa w wygodnych paczkach lub dekoracyjnych kartonikach, ale także chusteczki nawilżające różnego przeznaczenia. Nasączone bardzo trwałym, ale delikatnym lotionem o subtelnym zapachu sprawdzą się nie tylko w pielęgnacji dzieci i niemowląt.

Oferowane przez nas chusteczki nawilżane dla niemowląt oraz chusteczki nawilżane dla dzieci są wyjątkowo delikatne i nie posiadają w sobie drażniących czy uczulających substancji, dlatego mogą być bezpieczne używane w każdej sytuacji i wieku. Ich opakowania o zróżnicowanej ilości sztuk pozwolą natomiast mieć je zawsze pod ręką w domu albo umożliwią zabranie ich w każde inne miejsce ? do parku lub w podróż każdym środkiem lokomocji. Są bowiem bardzo wydajne i praktyczne ? niezależnie od pojemności opakowania.

Każdy oferowany przez nas produkt, niezależnie czy są to chusteczki do higieny intymnej czy chusteczki dla niemowląt, został wybrany bardzo starannie wyłącznie z asortymentu znanych i cenionych firm. Dzięki temu też możemy zagwarantować jego najwyższa jakość i bezpieczeństwo podczas stosowania.

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Akceptujemy płatności Internetowe obsługiwane przez PayU