Filters

  Newsletter

Zapisz się teraz do newslettera i zyskaj:
- Dostęp do aktualnych promocji
- Specjalne kody rabatowe
- Informacje o najnowszych trendach

Nawozy i Środki do Pielęgnacji Roślin

Ilość produktów: 64

Piękny, gęsty trawnik, piękne rabaty kwiatowe i krzewy owocowe dające bujne plony ? to marzenie każdego ogrodnika. Jednak przeszkodą dla realizacji tych marzeń są choroby i szkodniki. Dlatego z myślą o naszych Klientach chcących zadbać o swój ogród i zdrowie roślin przygotowaliśmy szeroką ofertę środków pielęgnacyjnych. Na szczególną uwagę zasługują środki chwastobójcze oraz nawozy do roślin i nawozy do trawy. Dzięki nim każdy ogród będzie prezentował się wyjątkowo.

Kolejnymi środkami wartymi uwagi są: płyn i spray na mszyce. Preparaty te nie tylko niszczą siedliska tych owadów, ale chronią również rośliny przed kolejnymi atakami. Osoby, które w ogrodzie posiadają oczka wodne powinny zainteresować się środkiem, jakim jest preparat na glony. Ułatwia on usuwanie glonów i zabezpiecza powierzchnie przed ich szybkim namnażaniem się.

W czasie wiosennych i jesiennych prac w ogrodzie z pewnością przyda się komposter, dzięki któremu można uzyskać bezpieczny i naturalny nawóz, który sam tworzy się z odpadów organicznych. Polecamy także produkty do zabezpieczania roślin po przycinaniu uschniętych lub zbyt rozłożystych gałęzi. Maść ogrodnicza dostępna w ofercie sklepu to preparat, który tworzy ochronną warstwę na pęknięciach i cięciach gałęzi.

Pokazuje 1 - 64 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 64 z 64 elementów
Akceptujemy płatności Internetowe obsługiwane przez PayU