Newsletter

Zapisz się teraz do newslettera i zyskaj:
- Dostęp do aktualnych promocji
- Specjalne kody rabatowe
- Informacje o najnowszych trendach

Środki Przeciw Gryzoniom

Ilość produktów: 31

Gryzonie to jedne z najczęściej występujących w naszym kraju zwierząt uznawanych powszechnie za szkodniki. Są zagrożeniem dla upraw, ale i dla składów zboża i żywności przetworzonej. W terenach podmiejskich i wiejskich, można je również spotkać w piwnicach i kanałach. Oprócz szkód fizycznych, jakie wyrządzają te zwierzęta, roznoszą one również niebezpieczne dla zdrowia człowieka wirusy i bakterie.

W sklepie przygotowaliśmy szeroki asortyment pozwalający na odstraszenie i wyłapanie gryzoni. Najczęściej stosowane są trutki na gryzonie. Na szczególną uwagę zasługuje trutka na szczury w formie pasty zamkniętej w saszetkach. W miejscach o dużej wilgotności np. w kanale lepiej sprawdzi się trucizna na szczury w formie woskowych kostek. Do piwnic polecamy najtańszą i jednocześnie bardzo skuteczną trutkę na szczury w formie granulatu. Jeżeli problem stanowią krety to o wiele lepszym rozwiązaniem będzie odstraszacz gryzoni, który emituje ultradźwięki. Sprawdzonym i polecanym przez Klientów sposobem na pozbycie się tych szkodników jest również karbid na krety.

Tam, gdzie użycie środków chemicznych jest niemożliwe z uwagi na obecność innych zwierząt lub małych dzieci polecamy tradycyjne pułapki na szczury. Mechaniczna łapka na myszy sprawdzi się szczególnie w domostwach położonych na terenach podmiejskich, gdzie pojedyncze gryzonie często szukają schronienia w czasie jesieni i zimy.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Akceptujemy płatności Internetowe obsługiwane przez PayU