Newsletter

Zapisz się teraz do newslettera i zyskaj:
- Dostęp do aktualnych promocji
- Specjalne kody rabatowe
- Informacje o najnowszych trendach

  Szybkie zakupy

Współpraca

Płyn do mycia naczyń Pur - 450 ml / cytryna

Płyn do mycia naczyń Pur 450ml cytryna Powiększ
Wybrany produkt posiada minimum 2 lata gwarancji. Zapewniamy pełną obsługę posprzedażową, serwis i wymianę w przypadku uszkodzenia.

4,50 zł

w sklepie stacjonarnym: 4.5 zł brutto

Ilość:

W magazynie – wysyłka 24h!

Dostępna ilość: 2276

Płyn do mycia naczyń Pur dostępny jest w bogatej ofercie zapachowej, dzięki czemu Państwa życie codzienne nabierze wyjątkowego wymiaru.

Numer ID: 3910
Kod kreskowy EAN: 90005763
Producent: Henkel
Informacja

w związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego związanego z koronawirusem oraz odpowiedzialnym funkcjonowaniem dostawców / producentów, którzy zostali zobligowani do realizacji dostaw do jednostek medycznych z którymi są związani umowami, informuję, że na dzień dzisiejszy większość z nich nie realizuje dostaw lub realizuje jest częściowo i z dużym opóźnieniem do innych podmiotów poza sektorem medycznym. Dotyczy to przede wszystkim rękawic, produktów do dezynfekcji i antybakteryjnych szerokiego zastosowania.

Opis produktu

Niezastąpiony płyn do mycia naczyń Pur posiada doskonałe właściwości myjące oraz wysoką zdolność do emulgowania tłuszczów. Przy pomocy Pura można myć naczynia zarówno w ciepłej, jak i zimnej wodzie. Płyn nie pozostawia zacieków na umytych powierzchniach, nadaje im połysk bez konieczności wycierania do sucha.

Nowa receptura została również wzbogacona kompleksem witamin A,E,F,H, mającym działanie ochronne i odżywcze dla skóry rąk.

Pur, poza swoim głównym zastosowaniem jako płynu do mycia naczyń, często używany jest do mycia i czyszczenia wszelkiego typu powierzchni sprzętów domowego użytku: mebli, lodówek, wykładzin, podłóg, glazury, dywanów i tworzyw sztucznych. 

Dane techniczne

Zapachcytrynowy

Opinie naszych klientów

Napisz opinię

Płyn do mycia naczyń Pur - 450 ml / cytryna

Płyn do mycia naczyń Pur - 450 ml / cytryna

Płyn do mycia naczyń Pur dostępny jest w bogatej ofercie zapachowej, dzięki czemu Państwa życie codzienne nabierze wyjątkowego wymiaru.

Akceptujemy płatności Internetowe obsługiwane przez PayU